کلیه طرح های توجیهی موجود در سایت توسط کارشناسان ما به صورت به روز قابل تهیه و تدوین می باشد ، همچنین تهیه این طرح ها در قالب فرمت بانک صنعت و معدن و کامفار نیز امکان پذیر است . لطفا جهت مشاوره تلفنی و اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید 08338210395-09129379915
fixed
fixed
fixed
fixed
پشتیبان شماره یک

پشتیبانی

آخرین اخبار

آغاز عملیات اجرایی فاز دوم شهرک صنعتی جوانرود
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه، بیژن کردستانی اظهار کرد: عملیات اجرایی فاز دوم شهرک صنعتی جوانرود با شروع خاکبرداری معابر آن آغاز شد.
ادامه مطلب
۱۴۸ واحد صنعتی کرمانشاه به چرخه تولید بازگشت
کرمانشاه- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه اعلام کرد: ۱۴۸ واحد صنعتی و معدنی با سرمایه‌گذاری ۱۶۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و اشتغال‌زایی یک هزار و ۹۴۳ نفر از سال ۹۶ تا پایان سه ماهه نخست سال جاری به چرخه تولید بازگشته‌ است.
ادامه مطلب
رئیس کل بانک مرکزی از چند واحد صنعتی و تولیدی استان کرمانشاه بازدید کرد
عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی عصر امروز از چند واحد صنعتی و تولیدی استان کرمانشاه بازدید کرد.
ادامه مطلب
عملیات اجرایی فاز دوم شهرک صنعتی جوانرود آغاز شد
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه از آغاز عملیات اجرایی فاز دوم شهرک صنعتی جوانرود خبر داد و گفت: در صورت تامین اعتبار این فاز ظرف مدت یک‌سال آماده واگذاری به متقاضیان خواهد بود.
ادامه مطلب
تخصیص ۱۵ میلیارد ریال تسهیلات برای حمایت از صنایع لبنی استان كرمانشاه
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه، از تخصیص ۱۵ میلیارد ریال تسهیلات برای حمایت از صنایع لبنی استان خبر داد.
ادامه مطلب
مشاوران صنعتی کرمانشاه ساماندهی و سطح‌بندی می‌شوند
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه گفت: مشاوران صنعتی استان با هدف راه‌اندازی سازمان نظام مهندسی صنعت در کشور، ساماندهی و سطح‌بندی می‌شوند.
ادامه مطلب
بیش از ۱۰هزار میلیارد ریال در صنایع کوچک استان کرمانشاه سرمایه‌گذاری شده است
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان كرمانشاه، بيژن كردستاني با اشاره به روز صنایع کوچک اظهار داشت: 1282 قرارداد واگذاری زمین به متقاضیان در بیش از 20 شهرک و ناحیه صنعتی استان منعقد شده است.
ادامه مطلب
۱۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه تخصیص یافت
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان كرمانشاه، بیژن کردستانی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از محل اعتبارات سال 97 که سال مالی آن تا پایان تیرماه ادامه دارد 100 میلیارد ریال برای زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی استان هزینه شده است.
ادامه مطلب
۱۱۰۰ قرارداد در ۲۱ شهرک و نواحی صنعتی کرمانشاه منعقد شده است
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان كرمانشاه، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه گفت: شهرک صنعتی مرزی کرمانشاه پتانسیل خوبی برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی دارد.
ادامه مطلب
افتتاح 3 پروژه به ارزش 9 میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی کرمانشاه
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان كرمانشاه، بيژن كردستاني اظهار داشت: در هفته دولت امسال سه پروژه زیرساختی در شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه افتتاح می‌شود.
ادامه مطلب
شهرک صنعتی بیستون رتبه برتر کشوری را کسب کرد
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان كرمانشاه، بيژن كردستاني اظهار داشت: اخیرا شهرک صنعتی بیستون کرمانشاه توانست در رتبه‌بندی که بین حدود هزار شهرک صنعتی کشور صورت گرفت جایگاه نخست را کسب کند که این افتخاری برای شهرکهای صنعتی و صنایع استان به شمار می‌رود.
ادامه مطلب
شصت و پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برگزار شد
به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان کرمانشاه؛شصت و پنجمین جلسه تسهیل و رفع موانع تولید با بررسی مشکلات 8 واحد تولیدی در زمینه صنایع تبدیلی کشاورزی در حالی برگزار شد که دکتر حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی رییس و مهندس دارابی رییس سازمان صمت استان کرمانشاه دبیری جلسه را برعهده داشت
ادامه مطلب
کرمانشاه از۲۶ مرداد تا اول شهریور
به گزارش خبرنگار ایرنا، رییس کل بانک مرکزی گفت: رویکرد اصلی سیستم بانکی توجه به واحدهای مولد و تولیدکننده کشور است و بر بانک ها نظارت دقیق و جدی می شود که منابع شان را در راستای تولید هزینه کنند. عبدالناصر همتی در حاشیه بازدید از سه کارخانه در حال احداث و فعال شهر کرمانشاه در جمع خبرنگاران افزود: در بازدید از برخی واحدهای تولیدی مانند شرکت مارپیچ باختر با تولید انواع قطعات خودرو به این نتیجه می رسیم بعضا برخی از تحریم ها به نفع تولید داخلی است و باید درس بگیریم که ضرورت ندارد کالاهایی که در داخل می توانیم وارد کشور شوند
ادامه مطلب
وعده رییس کل بانک مرکزی برای تامین نقدینگی مورد نیاز تولید کشور
پیشوا- معاون امور صنایع وزارت صمت از وعده رییس کل بانک مرکزی برای تامین نقدینگی مورد نیاز تولید کشور خبر داد.
ادامه مطلب
2 واحد صنعتی در کرمانشاه افتتاح شد
دو واحد صنعتی "پویا پلاستیک" و طرح توسعه واحد "ابزارسازان درمانگر" در استان کرمانشاه افتتاح شد.
ادامه مطلب
محیط زیست با واحدهای صنعتی آلاینده برخورد قانونی می کند
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست کرمانشاه با اعلام اینکه اکثر واحدهای صنعتی استان استانداردهای زیست محیطی را رعایت می کنند، گفت: تمام صنایع موظف به رعایت استانداردهای زیست محیطی هستند و با هر صنعتی که این استانداردها را رعایت نکند برخورد قانونی می شود.
ادامه مطلب
حضور مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان در سامانه 111
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری گفت: برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد، پنج شنبه این هفته با حضور مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان در مرکز سامد برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب
تشکیل ۹۰۰صندوق حمایت از مشاغل روستایی
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با تاکید بر تمرکز اشتغالزایی در مناطق روستایی و عشایری در سال جاری گفت: جوانان جویای کار برای فعالیت در هر کسب و کاری از گام های کوچک شروع کنند.
ادامه مطلب
پرداخت وام ۵۰ میلیون تومانی برای اشتغال روستاییان
مدیرکل طرح‌های اقتصادی و خودکفایی کمیته امداد: این نهاد برای اشتغال پایدار در روستاها و شهرهای با جمعیت کمتر از ۱۰ هزار نفر، وام ۵۰ میلیون تومانی پرداخت می‌کند.
ادامه مطلب
شصت و یکمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ شصت و یکمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید؛ بعد از ظهر روز چهارشنبه، سی ام مرداد ماه سال ۱۳۹۸، به ریاست دکتر حاتمی؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و با حضور مهندس محسن دارابی؛ رییس سازمان صمت و سایر اعضا در محل سالن جلسات تدبیر استانداری کرمانشاه، برگزار شد.
ادامه مطلب
ایجاد بیش از 3000 فرصت شغلی با ابلاغ سند اجرایی اشتغال در ثلاث باباجانی
سرپرست فرمانداری ثلاث باباجانی سند اشتغال تعریف شده برای این شهرستان را 3 هزار و 474 نفر با 593 میلیارد تومان اعتبار اعلام کرد و گفت: طبق این سند امسال باید 2 هزار و 213 نفر شغل خالص در شهرستان ایجاد شود.
ادامه مطلب
معرفی ۳۰۱ فرصت سرمایه‌گذاری
دنیای اقتصاد : وزارت صنعت، معدن و تجارت ۳۰۱ اولویت سرمایه‌گذاری را به تفکیک ۳۱ استان کشور برای سال ۹۸ معرفی کرد. این فهرست با هدف رونق تولید، نوسازی و حمایت هدفمند از صنایع و نیز توسعه صادرات غیرنفتی در راستای دریافت اعتبارات از صندوق توسعه ملی تدوین شده است. مطابق اعلام وزارت صمت، سایر طرح‌ها در صورتی‌که دارای ویژگی‌های بارز از جمله نوآوری، فناوری جدید، جایگزینی واردات در محصولات تولیدی باشند، با تایید متولی صنعت تامین مالی می‌شوند. ارزیابی‌ها نشان می‌دهد استان‌های خراسان رضوی و خوزستان بیشترین سهم را از میان طرح‌های اولویت‌بندی شده به خود اختصاص داده‌اند.
ادامه مطلب
افتتاح 32 طرح صنعتی به مناسبت هفته دولت
می متالز - به مناسبت فرارسیدن هفته دولت، 32 طرح صنعتی در استان تهران با حضور مقامات کشوری و استانی به بهره برداری خواهد رسید.
ادامه مطلب
اشتغال 1200 نفري توسط کارآفرين مورد حمايت صندوق کارآفريني اميد
فریبرز عزیزی، کارآفرین مورد حمایت صندوق کارآفرینی امید، جوانی کرمانشاهی که دکترای مدیریت دارد و برای حدود ۱۲۰۰ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد کرده است. به گزارش بازارکار عزیزی با همت بالا و حمایت‌های صندوق کارآفرینی امید توانست تولیدات بومی فراموش شده را دوباره راه‌اندازی و امید را در دل مردم روستانشین منطقه اورامانات زنده کند.
ادامه مطلب
بانک مرکزي حامي توليد و اشتغال در کشور است
خبرگزاری آریا- رییس کل بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی نهایت همکاری را با صادرکنندگان و فعالان اقتصادی خواهد داشت و مسائل مربوط به برگشت ارز را مطابق با شرایط آنها به توافق خواهد رسید. به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، عبدالناصر همتی در جلسه شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولتی استان کرمانشاه با بیان اینکه از سال گذشته کشور شرایط خاصی داشته است، تصریح کرد: همانطور که شاهد بودیم هدف دشمن نابودی و فروپاشی نظام بود و در این راه تمام همت خود را نیز به کار بستند که خوشبختانه به این امر دست نیافته وعملا شکست خوردند.
ادامه مطلب
تسهیلات برای جذب و توسعه گردشگری پرداخت می شود
کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه؛ لازمه جذب و توسعه گردشگر را مشارکت بخش خصوصی و مردم دانست گفت: در راستای مشارکت بخش خصوصی در پروژه های گردشگری استان به کسانی که در هر زمینه بخواهند فعالیت کنند تسهیلات پرداخت می کنیم.
ادامه مطلب
بیش از ۱۹ میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های میراث فرهنگی اختصاص یافت
کرمانشاه- ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه از اختصاص ۱۹ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان اعتبار استانی به پروژه‌های چهار حوزه زیرمجموعه میراث فرهنگی این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب
ارائه پیشنهاد اعطای 500 میلیون دلار از صندوق توسعه برای اشتغال روستایی
معاون وزیر کار با اشاره به تداوم پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در سال ۹۸ گفت: بر مبنای تمام شماری و محاسبه میزان اثربخشی آن پیشنهاد خواهیم داد که سالانه ۵۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی به اشتغال روستایی تخصیص یابد.
ادامه مطلب